Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

DE | CZ | PL

Konkurs dla Dzieci i Młodzieży "Uczę się bezpiecznie żyć"

EDYCJA 2022

pod Honorowym Patronatem Małżonki Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
Pani Agaty Kornhauser-Dudy

 

FINAŁ- 31.05.2022 w Szkole Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze

Program Finału :

9.00 – 9.45 rejestracja uczestników

9.45 – odprawa dla opiekunów

10.00 – rozpoczęcie Konkursu

14.30 – ogłoszenie wyników

15.00 - zakończenie

 

REJESTRACJA

XVIII Edycji Konkursu

 „Uczę się Bezpiecznie Żyć”

Finał JELENIA GÓRA  31.05.2022 rok

KATEGORIA:     Dzieci realizujące roczne przygotowanie przedszkolne     

 

 

Numer

startowy

 

Lp

 

SZKOŁA

PRZEDSZKOLE

 

IMIONA I NAZWISKA

DZIECI Z DRUŻYNY

 

 

IMIĘ I NAZWISKO OPIEKUNA DRUŻYNY

 

PODPIS OPIEKUNA

 

1

Zespół Szkolno – Przedszkolny

Ocice

  1. Szymon Biegacz
  2. Laura Gaffke
  3. Łukasz Różnicki

Ewelina Ostrycharz

 

 

2

Przedszkole Publiczne

 Janowice Wielkie

  1. Filip Kuras
  2. Hanna Słowińska
  3. Stanisław Skotarek

Marta Kudelska - Gurgacz

 

 

3

Miejskie Przedszkole Nr 2

Jelenia Góra

  1. Zofia Rekiel
  2. Klaudia Wieczorkiewicz
  3. Nina Jaworska

Kinga Dul

 

 

4

Miejskie Przedszkole Nr 10

Jelenia Góra

  1. Wojtek Pałancewicz
  2. Piotr Komendziński
  3. Marcelina Wydra

Marta Klimaszewska

 

 

5

Miejskie Przedszkole Nr 13

Jelenia Góra

  1. Helena Lisowska
  2. Zofia Rak
  3. Bartosz Niemczak

Ewa Duziak

Justyna Kruczyńska

 

 

6

Miejskie Przedszkole Nr 19

Jelenia Góra

  1. Łucja Kamińska
  2. Lena Chyczewska
  3. Maksymilian Mrozek

Irena Modelska

 

 

7

Miejskie Przedszkole Nr 27

Jelenia Góra

  1. Jordan Marchelewicz
  2. Nadia Andruszko
  3. Stanisław Stańczyk

Ewelina Rafińska

 

 

8

Przedszkole Publiczne Mysłakowice

  1. Dobrosułka Śliwa
  2. Piotr Kwiecień
  3. Dominik Kujawa

Agnieszka Pałac

 

 

9

Przedszkole Samorządowe Piechowice

  1. Jakub Malski
  2. Hanna Lipnicka
  3. Jasmin Jarzębska - Abouegila

Sylwia Januszkiewicz

 

 

10

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Balonik Szklarska Poręba

  1. Florian Piech
  2. Hanna Rostkowska
  3. Kacper Kowalczyk

Helena Grześ

 


 

KATEGORIA  KLASY 0   c.d.   

 

 

Numer

startowy

 

Lp

 

SZKOŁA

PRZEDSZKOLE

 

IMIONA I NAZWISKA

DZIECI Z DRUŻYNY

 

 

IMIĘ I NAZWISKO OPIEKUNA DRUŻYNY

 

PODPIS OPIEKUNA

 

11

Szkoła Podstawowa

Nowy Kościół

  1. Antoni Jaroń
  2. Michalina Tomczyk
  3. Nikodem Misztal

Dorota Pawlak

 

 

12

Przedszkole Publiczne Nr 8 Zgorzelec

  1. Agata Malisz
  2. Piotr Świetliński
  3. Antoni Sindrewicz

Anna Gruszecka

 

 

 

 

 

REJESTRACJA

XVIII Edycji Konkursu

 „Uczę się Bezpiecznie Żyć”

Finał JELENIA GÓRA  31.05.2022 rok

KATEGORIA  KLASY I – III          

 

 

Numer

startowy

 

Lp

 

SZKOŁA

 

 

IMIONA I NAZWISKA

DZIECI Z DRUŻYNY

 

 

IMIĘ I NAZWISKO OPIEKUNA DRUŻYNY

 

PODPIS OPIEKUNA

 

1

Szkoła Podstawowa Nr 3

Bogatynia

  1. Tymon Senetra
  2. Michał Niemiec
  3. Zofia Kuczko

Teresa Czerniawska

 

 

2

Szkoła Podstawowa Działoszyn

  1. Victoria Cembrzyńska
  2. Zofia Klimowicz
  3. Antoni Cichosz

Agnieszka Olech

 

 

3

Szkoła Podstawowa Nr 1

Bolesławiec

  1. Anastazja Drągiewicz
  2. Bartosz Burdukiewicz
  3. Wojciech Góralewski

Dorota Jandulska

Iwona Majewska

 

 

4

Zespół Szkolno – Przedszkolny

Ocice

  1. Martyna Zamojska
  2. Martyna Kidoń
  3. Sebastian Borodzicz

Małgorzata Gorczyca

 

 

5

Szkoła Podstawowa Nr 2

w Jeleniej Górze

  1. Zofia Moroń
  2. Alicja Mamysz
  3. Lena Dzikowska

Jacek Kubicki

 

 

6

Szkoła Podstawowa Nr 5

w Jeleniej Górze

  1. Antonina Kwiatkowska
  2. Mikołaj Paciejewski
  3. Michał Łużny

Maciej Stomski

 

 

7

Szkoła Podstawowa Nr 10

w Jeleniej Górze

  1. Hanna Mazur
  2. Tola Musiał
  3. Jagoda Rybak

Magdalena Ochota

 

 

8

Zespół Szkół Pisarzowice

  1. Alicja Respondek
  2. Agata Kalnik
  3. Estera Zwolenik

Karolina Łukasik

 

 

9

Szkoła Podstawowa Nr 1

Kowary

  1. Oskar Szustak
  2. Aleksander Pojałowski
  3. Adam Gątarz

Izabela Rykaczewska – Szemiot

 

 

10

Zespół Szkolno – Przedszkolny Marciszów

  1. Milena Gucwa
  2. Maja Płaszczyńska
  3. Ignacy Frydrych

Iwona Sabat

 

 

 

KATEGORIA  KLASY I – III  c.d.

 

 

 

Numer

startowy

 

Lp

 

SZKOŁA

 

 

IMIONA I NAZWISKA

DZIECI Z DRUŻYNY

 

 

IMIĘ I NAZWISKO OPIEKUNA DRUŻYNY

 

PODPIS OPIEKUNA

 

11

Szkoła Podstawowa Mysłakowice

  1. Alicja Pyzik
  2. Zuzanna Giza
  3. Karol Śliwiński

Agnieszka Pawłowska

 

 

12

Szkoła Podstawowa Wiadrów

  1. Emma Kunert
  2. Liliana Gawrońska
  3. Karolina Szymańska

Wiesława Bielska – Gut

 

 

13

ZSO i MS Szklarska Poręba

  1. Kosma Igielski
  2. Antoni Supel
  3. Beniamin Rutkowski

Dorota Morawska – Romańczuk

 

 

14

Szkoła Podstawowa

Nowy Kościół

  1. Franciszek Kruszyna
  2. Hanna Cichoń
  3. Oskar Motyl

Martyna Wijatkowska

 

 

15

Zespół Szkolno – Przedszkolny SP Świerzawa

  1. Zofia Daniliszyn
  2. Kacper Grek
  3. Pola Maciąg

Grażyna Nowak

 

 

16

Szkoła Podstawowa Wojcieszów

  1. Karolina Skiba
  2. Julia Kujawa
  3. Nikola Włodarczyk

Katarzyna Jesionka

 

 

17

Szkoła Podstawowa Nr 2 Zgorzelec

  1. Karol Szeszko
  2. Nikodem Swoboda
  3. Tymoteusz Harydowicz

Krystyna Cichocka

 

 


REJESTRACJA

XVIII Edycji Konkursu

 „Uczę się Bezpiecznie Żyć”

Finał JELENIA GÓRA  31.05.2022 rok

KATEGORIA  KLASY IV – VI       

 

Numer

startowy

 

Lp

 

SZKOŁA

 

 

IMIONA I NAZWISKA

DZIECI Z DRUŻYNY

 

 

IMIĘ I NAZWISKO OPIEKUNA DRUŻYNY

 

PODPIS OPIEKUNA

 

1

Szkoła Podstawowa Nr 3

 Bogatynia

  1. Natalia Szantyka
  2. Zuzanna Iwanowska
  3. Adrianna Olszak

Henryka Iwanicka

 

 

2

Szkoła Podstawowa Działoszyn

  1. Michalina Stawiarska
  2. Wiktoria Chmielowska
  3. Maja Szcześniak

Agnieszka Olech

 

 

3

Szkoła Podstawowa Porajów

  1. Klara Danieluk
  2. Natalia Bulanda
  3. Jakub Bartnik

Mariusz Michniewicz

 

 

4

Szkoła Podstawowa Nr 1

Bolesławiec

  1. Anna Madej
  2. Franciszek Król
  3. Jan Turko

Marta Bednarz

Agnieszka Każmierczak

 

 

5

Szkoła Podstawowa Nr 5

 Bolesławiec

  1. Adrian Karolik
  2. Marcel Sobczyszyn
  3. Sebastian Kujawa

Agata Pińczuk - Burozy

 

 

6

Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów Bolesławiec

  1. Maria Kozicka
  2. Zuzanna Rus
  3. Konstancja Mielczarek

Adam Pieczara

 

 

7

Szkoła Podstawowa Dąbrowa Bolesławiecka

  1. Julia Pawlikowska
  2. Julia Buczak
  3. Julia Kleczyńska

Joanna Jędrzejczyk - Szymańska

 

 

8

Zespół Szkolno – Przedszkolny

Ocice

1. Marcel Gaffke

2. Zuzanna Pielichata

3. Hanna Szylkiewicz

Marcin Zauer

 

 

9

Szkoła Podstawowa Janowice Wielkie

  1. Daria Górnicka
  2. Anna Górnicka
  3. Kaja Świerk

Marzena Pikus

 

 

10

Szkoła Podstawowa Nr 5

w Jeleniej Górze

  1. Martyna Jaworska
  2. Amelia Gajdulewicz
  3. Milena Jelinek

Roksana Wysocka

 


KATEGORIA  KLASY IV – VI    c.d.

 

 

Numer

startowy

 

Lp

 

SZKOŁA

 

 

IMIONA I NAZWISKA

DZIECI Z DRUŻYNY

 

 

IMIĘ I NAZWISKO OPIEKUNA DRUŻYNY

 

PODPIS OPIEKUNA

 

11

Zespół Szkół Pisarzowice

1. Agata Budzicz

2. Ignacy Cierpikowski

3. Jonasz Kołodziej

Agata Respondek

 

 

12

Zespół Szkolno – Przedszkolny Marciszów

  1. Lena Frydrych
  2. Lena Pisarek
  3. Lena Pietryka

Iwona Sabat

 

 

13

Szkoła Podstawowa Mysłakowice

  1. Bartosz Stępień
  2. Kuba Pudłowski
  3. Julia Tarnowska

Aleksandra Sapowska

 

 

14

Szkoła Podstawowa Nowogrodziec

  1. Karol Hałka
  2. Jan Sawicki
  3. Kacper Walens

Izabela Gumiela – Konarska

 

 

15

Zespół Szkół Świętoszów

  1. Ines Madera
  2. Zofia Gieszczyk
  3. Dominika Cieśla

Krystyna Kolbusz

 

 

16

Szkoła Podstawowa Podgórzyn

  1. Wiktoria Rajchel
  2. Aleksandra Szoliba
  3. Agata Pikul

Beata Toporowska

 

 

17

ZSO i MS Szklarska Poręba

  1. Hanna Romańcuk
  2. Olga Rostkowska
  3. Jakub Orłowski

Bartłomiej Bury

 

 

18

Szkoła Podstawowa Nowy Kościół

  1. Robert Mróz
  2. Michalina Jaros
  3. Amelia Wątor

Aneta Kruszyna

 

 

19

Szkoła Podstawowa Jerzmanki

  1. Natalia Bartoszewicz
  2. Ewa Furtak
  3. Laura Kobes

Barbara Andrzejak

 

 

20

Szkoła Podstawowa Nr 11

Jelenia Góra

  1. Kinga Najmrodzka
  2. Nikola Paszkiewicz
  3. Filip Krakowski

Tadeusz Pazurkiewicz

Kazimierz Bielawski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

REJESTRACJA

XVIII Edycji Konkursu

 „Uczę się Bezpiecznie Żyć”

Finał JELENIA GÓRA  31.05.2022 rok

KATEGORIA  KLASY VII – VIII       

 

 

Numer

startowy

 

Lp

 

SZKOŁA

 

 

IMIĘ I NAZWISKO

ZAWODNIKA

 

 

IMIĘ I NAZWISKO OPIEKUNA ZAWODNIKA

 

PODPIS OPIEKUNA

 

1

Szkoła Podstawowa

Nr 3

Bogatynia

Magdalena Walkowiak

Aneta Strojanowska

 

 

2

Szkoła Podstawowa

Nr 1

Bolesławiec

Hanna Czochara

Monika Mlak

 

 

3

Szkoła Podstawowa

Nr 3

Bolesławiec

Dawid Kowalczyk

Małgorzata Myszka

 

 

4

Szkoła Podstawowa

Nr 4

Bolesławiec

Adam Biegacz

Małgorzata Myszka

 

 

5

Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów Bolesławiec

Stanisław Skupień

Adam Pieczara

 

 

6

Szkoła Podstawowa Dąbrowa Bolesławiecka

 

Joel Szelągowski

Łukasz Licnerski

 

 

7

Zespół Szkolno – Przedszkolny

Ocice

Bartosz Kozak

Marcin Zauer

 

 

8

Szkoła Podstawowa Janowice Wielkie

 

Magdalena Paduch

Marzena Pikus

 

 

9

Szkoła Podstawowa

Nr 7

w Jeleniej Górze

Agata Poliborska

Bogusława Kapelarz

 

 

10

Szkoła Podstawowa

 Nr 8

w Jeleniej Górze

Sylwia Strzelecka

Monika Ramus

 

 

 

 

c.d. KATEGORIA  KLASY VII – VIII   

 

 

Numer

startowy

 

Lp

 

SZKOŁA

 

 

IMIE I NAZWISKO

ZAWODNIKA

 

 

IMIĘ I NAZWISKO OPIEKUNA ZAWODNIKA

 

PODPIS OPIEKUNA

 

11

Szkoła Podstawowa

Nr 10

w Jeleniej Górze

Hubert Wilimek

Magdalena Ochota

 

 

12

Zespół Szkolno – Przedszkolny

 Jeżów Sudecki

Karol Karmelita

Sylwia Mackiewicz

 

 

13

Zespół Szkół Pisarzowice

 

Dawid Kwiecień

Agata Respondek

 

 

14

Szkoła Podstawowa

Nr 1

Kowary

Jakub Śmiałek

Izabela Rykaczewska – Szemiot

 

 

15

Szkoła Podstawowa

Nr 3

Kowary

Aleksandra Szabłowska

Katarzyna Burzyńska

 

 

16

Zespół Szkolno – Przedszkolny Marciszów

Anna Czyżewicz

Iwona Sabat

 

 

17

Szkoła Podstawowa Łomnica

 

Oliwia Kołodziej

Anita Sawicz

 

 

18

Szkoła Podstawowa Nowogrodziec

 

Olimpia Szpila

Izabela Gumiela – Konarska

 

 

19

Szkoła Podstawowa

Nr 1

Olszyna

Zuzanna Harasimow

Anna Bińczyk

 

 

20

Zespół Szkół Świętoszów

 

Agata Piasecka - Dudek

Krystyna Kolbusz

 

 

 

c.d. KATEGORIA  KLASY VII – VIII   

 

 

 

Numer

startowy

 

Lp

 

SZKOŁA

 

 

IMIE I NAZWISKO

ZAWODNIKA

 

 

IMIĘ I NAZWISKO OPIEKUNA ZAWODNIKA

 

PODPIS OPIEKUNA

 

21

Szkoła Podstawowa

Nr 2

Piechowice

Anna Skibińska

Patryk Mężyk

 

 

22

Szkoła Podstawowa Platerówka

 

Tomasz Rybowicz

Marta Łuńczuk

 

 

23

Szkoła Podstawowa Podgórzyn

Szymon Dereń

Jakub Topoła

 

 

24

Szkoła Podstawowa Ścięgny

 

Piotr Kowalczyk

Kazimierz Bielawski

 

 

25

Szkoła Podstawowa

Nr 1

Szklarska Poręba

Kaja Kuzaj

Jolanta Sobczak

 

 

26

Szkoła Podstawowa Nowy Kościół

 

Antoni Cichoń

Barbara Skop

 

 

27

Zespół Szkolno – Przedszkolny SP Świerzawa

Emilia Zabiegło

Daniel Czapiewski

 

 

28

Szkoła Podstawowa

Nr 2

Zgorzelec

Natalia Bil

Krystyna Cichocka

 

 

29

Szkoła Podstawowa Jerzmanki

 

Michael Jackiewicz

Barbara Andrzejak

 

 

30

Szkoła Podstawowa

Nr 11 

Jelenia Góra

Gabriela Lis

Kazimierz Bielawski

 

 

Formularz zgłoszeniowy 2022 - do pobrania

Regulamin 2022 - do pobrania

Skrypt 2022 - do pobrania

Termin zgłoszeń 29.04.2022

EDYCJA 2020

pod Honorowym Patronatem Małżonki Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
Pani Agaty Kornhauser-Dudy

XVI Konkurs dla dzieci i młodzieży

UCZĘ SIĘ BEZPIECZNIE ŻYĆ

Dofinansowanie ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, umowa dotacji nr 0336/D/EE/JG/2021, wartość zadania: 99.301,09 zł, wysokość dofinansowania 40.000,00 zł. www.wfosigw.wroclaw.pl.

Zobacz:
 

UWAGA FINALIŚCI

wszyscy, którzy są zainteresowani otrzymaniem dyplomu finalisty Konkursu dla placówki i dzieci są proszeni o zgłaszanie zapotrzebowania na mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Dyplomy zostaną przesłane możliwie szybko.

W związku z ogólną sytuacją w kraju oraz na podstawie wytycznych MEN “Nowe rozwiązania ułatwiające prowadzenie nauki na odległość – nowelizacja przepisów. Zmiany w przeprowadzaniu olimpiad przedmiotowych, turniejów i konkursów” z dnia 26.03.2020r. uprzejmie informujemy, że półfinały w Wałbrzychu i Wrocławiu – jako etap III Konkursu – zostaną przeprowadzone na podstawie analizy opisów etapów I (szkolnych) zawartych w formularzach zgłoszeniowych, jakie wszystkie placówki przekazały do Euroregionu Nysa, ponieważ nie ma możliwości organizacji półfinałów w dotychczasowej formie. Niestety nie będzie to ocena umiejętności dzieci, a analiza działań placówki, lecz po konsultacjach z Dolnośląskim Kuratorem Oświaty uznaliśmy taką formułę za jedyną możliwą.

Stosowny – zmieniony Regulamin Główny zawierający wprowadzone zmiany, zostanie umieszczony na stronie Konkursu do poniedziałku.

Zgodnie z zapowiedziami, placówki które nie zgłosiły się na półfinał w Legnicy mają możliwość dołączyć do jednego z wybranych przez siebie półfinałów : Wałbrzych lub Wrocław. Decyzja musi zostać przesłana do Euroregionu Nysa drogą mail’ową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) do dnia 21.04.2020 do godz. 15.00 w formie prostej wiadomości zawierającej nazwę placówki i nazwę wybranego półfinału.

Kwestię Finału pozostawiamy wciąż otwartą.

 

RODO: Uczestnicy Konkursu wyrażają zgodę na publikację w materiałach konkursowych następujące dane: nazwa placówki oświatowej, imię i nazwisko opiekuna z tej placówki, imię i nazwisko ucznia z tej placówki.

Materiały nie będą zawierały innych danych i będą wyłącznie dotyczyły działań w ramach Konkursu, w tym informacji do instytucji zewnętrznych bezpośrednio związanych z Konkursem i do mediów.

Szczegółowy zakres zasad przetwarzania danych osobowych zawarty jest w formularzu zgłoszeniowym. Podpisanie formularza oznacza zapoznanie się z tym zakresem.


DOKUMENTY


 

Założenia Programowe 2020 - pobierz

Formularz zgłoszeniowy 2020 - pobierz

Regulamin Główny Dolny Śląsk 2020 - pobierz

Regulamin Główny 2020 COVID-19 - pobierz

 

Wykaz Zgłoszeń 2020 - pobierz (stan: 08.02.2020 r.)

 

 

KOMUNIKAT
- na prośbę placówek oświatowych w Założeniach Programowych wyodrębniono kolorem czerwonym zagadnienia na rok 2020.

UWAGA: termin zgłoszeń ulega przesunięciu do dnia 8.02.2020.

 

 


Etapy półfinałowe:


 

Półfinał dla subregionu jeleniogórskiego 

3.03.2020 r., Jelenia Góra,  Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Morcinka 31

Program ramowy:
9.00 – 9.45 : rejestracja uczestników
9.45 : odprawa dla nauczycieli
10.00 : rozpoczęcie Konkursu
13.30 : pogadanki i prelekcje
14.30 : ogłoszenie wyników
15.30 : zakończenie Konkursu
 
Ewentualne zmiany uczestników i opiekunów np. z powodu choroby, proszę podawać przy rejestracji, zmiany nie powodują odrzucenia uczestnictwa.
 
Proszę o przygotowanie się do zajęć na terenie obiektu, a także na zewnątrz.
Organizator zapewnia dla dzieci i opiekunów bułkę i soczek.

Zakwalifikowani na półfinał w Jeleniej Górze

Wyniki

  

Zobacz zdjęcia!

 


 

Półfinał dla subregionu legnickiego

10.03.2020, Legnica, Hala sportowa, ul. Lotnicza 52
 
Program ramowy:
9.00 – 9.45 : rejestracja uczestników
9.45 : odprawa dla nauczycieli
10.00 : rozpoczęcie Konkursu
13.00 : pogadanki i prelekcje
13.30 : ogłoszenie wyników
14.30 : zakończenie Konkursu
 
Ewentualne zmiany uczestników i opiekunów np. z powodu choroby , proszę podawać przy rejestracji, zmiany nie powodują odrzucenia uczestnictwa.
 
Proszę o przygotowanie się do zajęć na terenie obiektu, a także na zewnątrz.
Organizator zapewnia dla dzieci i opiekunów bułkę i soczek.

 Zakwalifikowani na półfinał w Legnicy

Wyniki

  

Zobacz zdjęcia!

 


 

Półfinał dla subregionu wałbrzyskiego

Organizatorzy z żalem i przykrością stwierdzają, że rozstrzygnięcie półfinału odbyło się nie na podstawie wiedzy i umiejętności dzieci lecz opisu etapu szkolnego zawartego w formularzu zgłoszeniowym. Ten – mamy nadzieję jedyny i ostatni – przypadek wynika z oczywistej sytuacji w Polsce i na Świecie. Na podstawie wytycznych MEN wykorzystaliśmy jedyny możliwy materiał porównawczy (w formularzu jest określenie, że opis etapu szkolnego jest obowiązkowy) by zrealizować zalecenia Ministerstwa i wyłonić finalistów Konkursu. Nie czujemy się winni tej sytuacji, ani też nikogo nią nie obciążamy – to obiektywne przyczyny. Serdecznie wszystkim dzieciom, opiekunom, dyrekcjom placówek dziękujemy za zaangażowanie oraz wszystkim już zadeklarowanym w pomocy instytucjom i osobom. Podejmiemy starania by zaplanowane dla dzieci nagrody trafiły do wszystkich placówek w jednakowym wymiarze bez względu na ilość przyznanych punktów, pierwsze trzy miejsca otrzymują dodatkowo puchary tylko dla placówek. Życzymy wszystkim i sobie zdrowia i szybkiego powrotu do normalności.
 
  • Rozstrzygnięcie półfinału wałbrzyskiego 2020 - pobierz

 


 

Półfinał dla subregionu wrocławskiego
 
Organizatorzy z żalem i przykrością stwierdzają, że rozstrzygnięcie półfinału odbyło się nie na podstawie wiedzy i umiejętności dzieci lecz opisu etapu szkolnego zawartego w formularzu zgłoszeniowym. Ten – mamy nadzieję jedyny i ostatni – przypadek wynika z oczywistej sytuacji w Polsce i na Świecie. Na podstawie wytycznych MEN wykorzystaliśmy jedyny możliwy materiał porównawczy (w formularzu jest określenie, że opis etapu szkolnego jest obowiązkowy) by zrealizować zalecenia Ministerstwa i wyłonić finalistów Konkursu. Nie czujemy się winni tej sytuacji, ani też nikogo nią nie obciążamy – to obiektywne przyczyny. Serdecznie wszystkim dzieciom, opiekunom, dyrekcjom placówek dziękujemy za zaangażowanie oraz wszystkim już zadeklarowanym w pomocy instytucjom i osobom. Podejmiemy starania by zaplanowane dla dzieci nagrody trafiły do wszystkich placówek w jednakowym wymiarze bez względu na ilość przyznanych punktów, pierwsze trzy miejsca otrzymują dodatkowo puchary tylko dla placówek. Życzymy wszystkim i sobie zdrowia i szybkiego powrotu do normalności.
 
  • Rozstrzygnięcie półfinału wrocławskiego 2020 -